X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Tenda
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Urządzenie typu CPE Tenda O3 2,4GHz Outdoor 12dBi Point to Point 5km 1xLAN 1xLAN/WAN PoE
- Symbol producenta: O3
- EAN/UPC: 6932849429015
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Tenda |
| Opis ogólny | Urządzenie typu CPE Tenda O3 2,4GHz Outdoor 12dBi Point to Point 5km PoE |
| Informacje dodatkowe | Pobiera i utrzymuje stabilny sygnał dla połączenia z siecią bezprzewodową o zasięgu do 5 km Wodoodporna obudowa IP65 Szerokość wiązki anteny: poziomo: 60°; pionowo: 30° Pobór energii: 4,3W Metoda zasilania: pasywne PoE 12V1A Pasywne PoE: - Passive power over ethenet via PoE/LAN (+4,5pins -7,8pins) - Voltage range: 9-13,8V DC Przekazywanie VPN: PPTP, L2TP Tagowanie VLAN dla SSID Obsługa APSD, Ping Watchdog Temperatura pracy: -30°C ~ 55°C Temperatura przechowywania: -40°C ~ 70°C Wilgotność pracy: 10%~90% bez kondensacji Domyślny adres IP logowania: 192.168.2.1 Domyślna nazwa użytkownika logowania: admin Domyślne hasło logowania: admin Certyfikaty: FCC/CE/RoHS W opakowaniu: - 1x 2.4GHz 11n 12dBi 150Mbps outdoor CPE O3 - 1x Power Adapter - 1x PoE Injector - 1x Quick Installation Guide |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.tendacn.com/product/o3.html |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 67,5 x 94,86 x 270 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 150 Mbps (2,4 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WEP 64 WEP 128 WPA-PSK WPA2-PSK WPA/WPA2-PSK WPA WPA2 |
| Antena | Zewnętrzna - 1 szt. |
| Port PoE | Tak |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Router |
| Porty wej/wyj | 2x 10M/100M RJ-45 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Izolacja klientów sieci bezprzewodowej Ukrywanie identyfikatora sieci Izolacja SSID WMM (Wi-Fi Multimedia) Serwer DHCP VPN Zdalne zarządzanie DynDns |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 12 dBi |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



