X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Edimax Technology Co. Ltd.No.3,Wu-Chuan 3rd Rd,Wu-Ku DistNEW TAIPEI CITY,248TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router Edimax BR-6208AC WiFi AC750 4xLAN WISP Repeater
- Symbol producenta: BR-6208AC
- EAN/UPC: 4710700929964
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Antena | Zewnętrzna - 3 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Bezpieczeństwo | WEP WPA-PSK WPA2-PSK |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Ilość portów LAN | 4 |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Informacje dodatkowe | Przycisk WPS/Reset 4MB NOR Flash 64MB RAM 2 stałe anteny 2.4GHz 1 stała antena 5GHz Przycisk WPS/Reset |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Moc wyjściowa | 11n (40MHz): 16±1.5dBm; 11a: 16±1.5dBm |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) |
| Odpinana antena | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Opis ogólny | Router Edimax BR-6208AC WiFi AC750 4xLAN WISP Repeater |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 750 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 433 Mbps (5 GHz) |
| Producent | Edimax Technology |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Strona o towarze | https://www.edimax.pl/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/pl/wireless_routers_ac750/br-6208ac/ |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa Access Point / Punkt dostępowy Bridge / Most WISP (Client+Router) Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 190.2 x 141 x 42 |


1 szt.

