X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Antena 4G LTE Qoltec z podstawą magnetyczną | 5dBi | wewnętrzna | dookólna | 600-2700 MHz | SMA | 3m
- Symbol producenta: 57058
- EAN/UPC: 5901878570587
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Qoltec |
| Opis ogólny | Antena 4G LTE |
| Informacje dodatkowe | Impedancja: 50Om Kabel zasilający: 3m RG174 VSWR: < 2.0 Polaryzacja: Pionowa |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 30 x 30 x 90 |
| Waga (g) | 46 |
| Częstotliwość pracy | 600-2700 MHz |
| Antena | Wewnętrzna - 1 szt. |
| Odpinana antena | Tak |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Antena |
| Moc wyjściowa | 50W |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 5 dBi |
| Standardy sieci komórkowej | LTE |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


3 szt.


4 szt.
2 szt.
8 szt.