X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ApacerAZIELAAN 22DEN BOSCH,5223BANL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć SODIMM DDR5 Apacer 16GB (1x16GB) 4800MHz CL40 1,1V - POSERWI
- Symbol producenta: FS.16G2A.PTH
- EAN/UPC: 4712389908636
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Apacer |
| Opis ogólny | SODIMM DDR5 Apacer 16GB (1x16GB) 4800MHz CL40 1,1V |
| Informacje dodatkowe | Blazing fast 4800MHz frequency 1,1V operating voltage for greater efficiency Use JEDEC-certified power management IC (PMIC), creating more stable power supply Support on-die ECC for greater stability Module Height: 30,00mm Certificate: RoHS, CE, FCC, RCM, VCCI, JEDEC !!! TOWAR POSERWISOWY !!! |
| Okres rękojmi w miesiącach | 1 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.apacer.com/en/product/personal-product/detail/personal_dram/ddr4_notebook_memory_module |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Złącze pamięci | 262-pin |
| Opóźnienie | CL 40 |
| Cechy | 16GB (1x16GB);4800MHz/CL40 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.10 |
Polecamy




10 szt.