X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.KINGSTON
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć serwerowa DDR5 Kingston KSM56E46BD8KM-48HM 48GB (1x48GB) 5600 MT/s CL46 ECC 1,1V
- Symbol producenta: KSM56E46BD8KM-48HM
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Kingston |
| Opis ogólny | Pamięć serwerowa DDR5 Kingston KSM56E46BD8KM-48HM 48GB 5600 MT/s ECC |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | Operating Temperature: 0°C to +95°C Storage Temperature: -55°C C to +100°C |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.kingston.com/datasheets/KSM56E46BD8KM-48HM.pdf |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR5 ECC |
| Pojemność pamięci | 48 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Opóźnienie | CL 46 |
| Cechy | 48GB(1x48GB);5600MHz/CL46 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.10 |
Polecamy


6 szt.

