X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOODRAM
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć serwerowa GOODRAM 32GB (1x32GB) 5600MHz DDR5 ECC UDIMM DRx8 CL46 1,1V
- Symbol producenta: W-MEM5600E5D832G
- EAN/UPC: 5908267901786
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | Pamięć serwerowa GOODRAM 32GB (1x32GB) 5600MHz DDR5 ECC UDIMM DRx8 CL46 1,1 |
| Informacje dodatkowe | Częstotliwość: 5600MT/s (kompat. 5200MT/s; 4800MT/s) Szybkość modułu: PC5-44800E Ranki: Dual Rank Organizacja kości: 2048x8 Linia: Goodram Enterprise Do wybranych serwerów, stacji roboczych, NAS Wieczysta gwarancja na warunkach producenta Dożywotna gwarancja producenta |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR5 ECC |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Opóźnienie | CL 46 |
| Cechy | 32GB(1x32GB);5600MHz/CL46 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.10 |
Polecamy




1 szt.
6 szt.