X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.G.Skill
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR4 G.Skill Flare X 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 1,35V XMP 2.0 AMD (F4-3200C16D-32GFX)
- Symbol producenta: F4-3200C16D-32GFX
- EAN/UPC: 4713294223739
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | G.Skill |
| Opis ogólny | DDR4 G.Skill Flare X 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 1,35V XMP 2.0 AMD |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Unbuffered, Non-ECC Obsługa Intel XMP 2.0 Dedykowany platformom AMD Opóźnienie: 16-18-18-38 Napięcie: 1,2V (domyślne) / 1,35V (XMP) Ograniczona dożywotnia gwarancja producenta |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona producenta | https://www.gskill.com/ |
| Strona o towarze | https://www.gskill.com/specification/165/170/1562830240/F4-3200C16D-32GFX-Specification |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Opóźnienie | CL 16 |
| Obsługa XMP | Tak |
| Cechy | 32GB (2x16GB);3200MHz/CL16 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.35 |


10 szt.

