X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Verbatim GmbHDusseldorfer Strasse 13Eschborn,65760GERMANY
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Verbatim GmbHDusseldorfer Strasse 13Eschborn,65760GERMANY
Dysk SSD zewnętrzny Verbatim Metal Mini SSD 512GB USB-C 3.2 Gen 2x2 czarny
- Symbol producenta: 32030
- EAN/UPC: 0023942320302
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Verbatim |
| Opis ogólny | SSD zewnętrzny Verbatim Metal Mini SSD 512GB USB-C 3.2 Gen 2x2 czarny |
| Informacje dodatkowe | Kompaktowa, wytrzymała metalowa konstrukcja USB 3.2 Gen 2x2 z połączeniem USB-C dla wysokiej wydajności USB-C do USB-C z adapterem USB-A dla wszechstronnej łączności Zawiera oprogramowanie Nero Backup Materiał obudowy: Metal Waga produktu: 72 gramów (około) Wymiary [G x S x W]: 78,2 x 46 x 8,6 mm Wymagania systemowe - Windows 11, 10, 8 - Mac OS X 14 lub nowszy |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona producenta | http://www.verbatim.com |
| Strona o towarze | https://www.verbatim-europe.com/pl/external-ssd/products/metal-mini-ssd-usb-c-32-gen-2-512gb-32030 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Typ złącza | USB 3.2 Type-C |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Typ dysku | SSD |
| Prędkość odczytu (max) | 2000 MB/s |
| Prędkość zapisu (max) | 1700 MB/s |
| Cechy | 512GB |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy




20 szt.
1 szt.