Model: WD261KRYZ
Kod producenta: WD261KRYZ
Waga produktu: 1.00 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: WESTERN DIGITAL
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Dysk WD Gold Enterprise™ WD261KRYZ 26TB 3,5" 7200 512MB SATA III
DYSK TWARDY WD RED DO CENTRÓW DANYCH
Wewnętrzne dyski HDD do centrów danych
Przechowuj więcej, osiągaj więcej
Efektywne skalowanie
Szybki dostęp do danych, błyskawiczne decyzje
  • Symbol producenta: WD261KRYZ
  • EAN/UPC:
Specyfikacja
ProducentWestern Digital
Opis ogólnyWD Gold Enterprise™ WD261KRYZ 26TB 3,5" 7200 512MB SATA III
Informacje dodatkoweWspółpraca z systemami Windows, Windows Server, Linux,macOS
Wymiary (L x W x H): 147mm x 101.6mm x 26.1mm