X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Dongguan Handsyard Electronics20 Mingxing Road Dongguan, GuangdongChangping,523036Chiny
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Ładowarka indukcyjna Vakoss MY5316K QI 15W
- Symbol producenta: MY5316K
- EAN/UPC: 4718308532128
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Vakoss |
| Opis ogólny | Ładowarka indukcyjna QI o mocy 15W Vakoss MY5316K |
| Informacje dodatkowe | Ładowarka bezprzewodowa QI 15W Diody sygnalizujące ładowanie |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 101 x 101 x 6,6 |
| Wyposażenie dodatkowe | przewód 1m w zestawie |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Waga (g) | 60 |
| Opcja samochodowa | Nie |
| Ładowanie podtrzymujące | Nie |
| Kontrola temp. ładowania | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Diody sygnalizacyjne | tak |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 2.00 |
| Napięcie wejściowe | 5V DC |
| Obsługiwane technologie | Quick Charge 2.0 Quick Charge 3.0 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy
Ładowarka sieciowa Msonic MY6623K USB-C
37,00
PLN




3 szt.
4 szt.
6 szt.