Model: DP-240W52V
Kod producenta: DP-240W52V
Waga produktu: 0.818 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 4717964704979
Producent: EDIMAX
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Zasilacz na szynę DIN Edimax DP-240W52V przemysłowy 52V/240W
  • Symbol producenta: DP-240W52V
  • EAN/UPC: 4717964704979
Specyfikacja
ProducentEdimax Technology
Opis ogólnyZasilacz na szynę DIN Edimax DP-240W52V przemysłowy 52V/240W
Informacje dodatkoweOutput Voltage 52VDC
Output Current 4.6A (Max.)
Output Power 240W
Ripple Noise <200mV
Voltage Regulation Range ±21%
Adjustable Voltage Range 48~56VDC
Voltage Range 90~264VAC
Frequency Range 47Hz~63Hz
Power Efficiency 94%
Output Overvoltage Protection 105~150% Swing Self-recovery
Over Current Protection 105~150% Constant Pressure, Swing Self-recovery
Short Circuit Protection Self-recovery when the fault condition removed
Operating Humidity: 20~90% RH (NonCondensing)
Storage Humidity: 10~95% RH (NonCondensing)
Okres rękojmi w miesiącach24
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Normy i certyfikatyFCC, CE LVD EN62368, UL UL62368, UL CB IEC62368
Wymiary [G x S x W] (mm)122 x 63 x 114
Waga (g)818
Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]2.80
Maksymalne napięcie wyjściowe [V]52.00
Napięcie wejściowe90~264V AC