X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ELMAK sp. z o.o.Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20BRzeszów,35-301POLSKA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Ładowarka sieciowa 20W SAVIO LA-13 + Kabel Quick Charge Power Delivery 3.0 Biała
- Symbol producenta: LA-13
- EAN/UPC: 5905106070245
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Savio |
| Opis ogólny | Ładowarka sieciowa 20W SAVIO LA-13 + Kabel Quick Charge Power Delivery 3.0 |
| Informacje dodatkowe | Porty 1 × USB-A, 1 × USB-C Napięcie wejściowe 100-240 V~, 50/60 Hz, 0.5 A Uniwersalna wtyczka EU – idealna do każdego gniazdka w Europie. Technologia Fast Charge – szybkie ładowanie bez czekania. Maksymalna moc wyjściowa 20 W – wydajność, której potrzebujesz. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Dodatkowe informacje Kompatybilność ze wszystkimi smartfonami, tabletami. Zabezpieczenie przed przeciążeniem, zwarciem i przegrzaniem. |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Normy i certyfikaty | CE, WEEE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 87 × 50 × 30 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB (1 m), instrukcja obsługi |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Waga (g) | 75 |
| Waga netto (kg) | 0.075 |
| Kanały ładowania | 2 kanały |
| Opcja samochodowa | Nie |
| Ładowanie podtrzymujące | Nie |
| Kontrola temp. ładowania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Diody sygnalizacyjne | Nie |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Długość kabla (m) | 1.00 |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 12.00 |
| Ilość wyjść USB | 2 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Obsługiwane technologie | Quick Charge Power Delivery |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | USB-A (QC 18 W): 5 V / 3 A / 15 W, 9 V / 2 A / 18 W, 12 V / 1.5 A / 18 W USB-C (PD 20 W): 5 V / 3 A / 15 W, 9 V / 2.22 A / 20 W, 12 V / 1.67 A / 20 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy


18 szt.

