X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ELMAK sp. z o.o.Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20BRzeszów,35-301POLSKA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Powerbank SAVIO BA-09 10000mAh Ładowanie indukcyjne
- Symbol producenta: BA-09
- EAN/UPC: 5901986049371
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Savio |
| Opis ogólny | Powerbank SAVIO BA-09 10000mAh Ładowanie indukcyjne |
| Informacje dodatkowe | Obsługa ładowania bezprzewodowego do 15 W Wskaźnik szybkiego ładowania - zielony symbol błyskawicy. Bezpieczne ładowanie bezprzewodowe - detekcja metalu. Wspiera moc ładowania: 5 W, 7.5 W, 10 W, 15 W. Automatyczne włączanie: Po podłączeniu urządzenia powerbank uruchamia się. |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 16.5 x 68 x 141 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB-A – USB-C 2 A, 30 cm Instrukcja obsługi |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Waga (g) | 240 |
| Wspierane technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zabezpieczenie przed zwarciem Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
| Żywotność | brak danych |
| Długość kabla (m) | 0.30 |
| Ilość wyjść USB | 2 |
| Napięcie baterii (V) | 3,7 V |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 12V - 1.67A 9V - 2A 5V -3A |
| Cechy | Powerbank bezprzewodowy Szybkie ładowanie Wskaźnik LED poziomu naładowania Funkcja automatycznego uruchamiania i wyłączania. |
| Konfiguracje prądu wejściowego | 12V - 1.5A 9V - 2A 5V - 2A |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | USB Type-A USB Type-C |
| Baza SCIP | Nie |
| Certyfikaty i deklaracje | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy
92,00
PLN
Powerbank Savio BA-10 30000mAh czarny
92,00
PLN
Powerbank SAVIO BA-13 10000 mAh biały
67,00
PLN




9 szt.
1 szt.