X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOGEN
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Powerbank GoGen PB300003B 30000 mAh czarny
- Symbol producenta: GOG-PB300003B
- EAN/UPC: 8590393347797
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | GoGEN |
| Opis ogólny | Powerbank GoGEN 30000mAh, USB-C PD 20W, LCD (PB300003B) Czarny |
| Informacje dodatkowe | Wbudowana latarka |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Pojemność baterii | 30000 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 80x165x35 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Ilość wyjść USB | 2 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 3 |
| Napięcie baterii (V) | 12,0 |
| Cechy | Wyświetlacz LCD, Ładowanie równoległe Power Delivery 20W |
| Złącza wejściowe | Micro USB USB Type-C |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy
Powerbank GoGen PB300001B 30000 mAh czarny
166,00
PLN


11 szt.


3 szt.