Powerbank Tracer BLAZE 30000mAh 65W BK
192,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Tracer |
| Opis ogólny | Powerbank Tracer VOUGE-8 80000mAh QC+PD22.5W |
| Informacje dodatkowe | Szybkie ładowanie Qulacomm 3.0 22.5W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | Polimer |
| Pojemność baterii | 80000 mAh |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Ilość wyjść USB | 6 |
| Napięcie baterii (V) | max 12V |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | USB USB Type-C |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |