X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TRACER
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Powerbank Tracer VOUGE-5 50000mAh
- Symbol producenta: TRABAT47370
- EAN/UPC: 5907512872987
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Tracer |
| Opis ogólny | Powerbank Tracer VOUGE-5 50000mAh |
| Informacje dodatkowe | Szybkie ładowanie Qulacomm 3.0 22.5W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Pojemność baterii | 50000 mAh |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Ilość wyjść USB | 6 |
| Napięcie baterii (V) | max 12V |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | USB USB Type-C |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy




6 szt.
2 szt.