X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.SILICON POWER
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Powerbank Silicon Power GP15 10000mAh 1x USB-C, 2x USB-A, czarny
- Symbol producenta: SP10KMAPBKGP150K
- EAN/UPC: 4713436140214
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Silicon Power |
| Opis ogólny | Powerbank Silicon Power GP15 10000mAh 1x USB-C, 2x USB-A, czarny |
| Informacje dodatkowe | Czas ładowania: ok. 6 godzin Materiał: plastik Temperatura pracy: 10°C - 45°C Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, PSE, Li-ion 00, BSMI, WEEE, Un38.3, 1.2M, MSDS |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.silicon-power.com/web/product-GP15 |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 141,0 x 69,0 x 16,8 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Waga (g) | 220 |
| Wspierane technologie | |
| Pojemność baterii (mAh) | 10000 |
| Zabezpieczenia | smartSHIELD |
| Ilość wyjść USB | 2 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 2,0 |
| Cechy | 10000mAh; czarny |
| Konfiguracje prądu wejściowego | Micro USB: DC 5V / 2A |
| Złącza wejściowe | USB Type-C Micro USB |
| Złącza wyjściowe | USB x 2 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |




4 szt.
6 szt.