X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOGEN
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Stacja meteo Gogen – ME3350W
- Symbol producenta: GOG-ME3350
- EAN/UPC: 8590393326488
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | GoGEN |
| Opis ogólny | Stacja meteo GogeN ME3350W Biała |
| Informacje dodatkowe | Prognoza pogody z animacją Wewnętrzna i zewnętrzna wilgotność powietrza Fazy Księżyca, Kalendarz, Budzik Ciśnienie barometryczne Możliwość podłączenia aż trzech zewnętrznych czujników Rozszerzona gwarancja do 4 lat Kompatybilny zewnętrzny czujnik: GOGMESENZOR15 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Zmiana formatu czasu 12h/24h | Tak |
| Funkcja automatycznej regulacji czasu DCF | Tak |
| Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej | -9,9°C do +50°C |
| Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej | -40°C do +60°C |
| Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej | 1% do 95% |
| Zakres pomiaru wilgotności zewnętrznej | 20 - 99% RH |
| Zakres pomiaru ciśnienia barometrycznego | 850 - 1050 hPa |
| Częstotliwość transmisji danych | 433 MHz |
| Zasilanie - stacja | za pomocą adaptera lub 3 baterii AA |
| Zasilanie - czujnik | 2x bateria AA/LR06 |
| Bezprzewodowy czujnik zewnętrzny | Tak |
| Podświetlenie wyświetlacza | Kolorowy LCD |
| Zakres transmisji | Do 30 m |
| Funkcja prognozowania pogody | Tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 48 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
165,00
PLN
Stacja meteo Gogen – ME2000
134,00
PLN
Stacja meteo Gogen – ME3397W
165,00
PLN
Stacja meteo Gogen – ME3565SMART
198,00
PLN
Stacja meteo Gogen – ME1250B
119,00
PLN


9 szt.


2 szt.