X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Stacja meteo Hyundai - WS8236
- Symbol producenta: HY-WS8236
- EAN/UPC: 8592417056562
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HYUNDAI |
| Opis ogólny | Stacja Meteo Hyundai WS 8236 Czarno-Srebrna |
| Informacje dodatkowe | Indeks Comfort - wskaźnik optymalnego środowiska Prognoza pogody z animacją: słonecznie, częściowe zachmurzenie, Max. ilość zewnętrznych czujników temp.: 3 szt. |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyposażenie dodatkowe | Czujniki w zestawie: czujnik temperatury |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Zmiana formatu czasu 12h/24h | Tak |
| Funkcja automatycznej regulacji czasu DCF | Tak |
| Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej | 0°C - 50°C |
| Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej | -40°C do +70°C |
| Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej | 20 - 95% RH |
| Zakres pomiaru wilgotności zewnętrznej | 20 - 95% RH |
| Częstotliwość transmisji danych | 433 MHz |
| Zasilanie - stacja | 3x bateria AAA/LR03 |
| Zasilanie - czujnik | 2x bateria AAA/LR03 |
| Bezprzewodowy czujnik zewnętrzny | Tak |
| Podświetlenie wyświetlacza | Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem |
| Zakres transmisji | Do 30 m |
| Funkcja prognozowania pogody | Tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
115,00
PLN
Stacja meteo Hyundai - WS2050 biała
88,00
PLN
Stacja meteo Hyundai - WSP5100RWIND
404,00
PLN
Stacja meteo Hyundai - WSP5200WIFI
449,00
PLN
Stacja meteo Hyundai - WS4480
150,00
PLN




8 szt.
3 szt.
4 szt.