X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOGEN
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Stacja meteo Gogen – ME3565SMART
- Symbol producenta: GOG-ME3565SMART
- EAN/UPC: 8590393326266
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | GoGEN |
| Opis ogólny | Stacja Meteo GoGEN ME 3565SMART |
| Informacje dodatkowe | 5-dniowa prognoza pogody Aplikacja mobilna Tuya Smart Alarm temperatury wewnętrznej i zewnętrznej 3 budziki, Możliwość zastosowania aż trzech czujników (MESENZOR32 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyposażenie dodatkowe | 1 czujnik zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Zmiana formatu czasu 12h/24h | Tak |
| Funkcja automatycznej regulacji czasu DCF | Nie |
| Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej | 0°C - 50°C |
| Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej | -35°C do +60°C |
| Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej | od 25% do 95% |
| Zasilanie - stacja | za pomocą adaptera lub 3 baterii AA |
| Zasilanie - czujnik | 2x bateria AA/LR06 |
| Bezprzewodowy czujnik zewnętrzny | Tak |
| Podświetlenie wyświetlacza | Kolorowy LCD |
| Zakres transmisji | Do 50m |
| Funkcja prognozowania pogody | Nie |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
119,00
PLN
Stacja meteo Gogen – ME2000
134,00
PLN
Stacja meteo Gogen – ME3397B
165,00
PLN
Stacja meteo Gogen – ME3397W
165,00
PLN
Stacja meteo Gogen – ME3350W
183,00
PLN


5 szt.


2 szt.