X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.CREATIVE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Głośniki Creative 2.0 GigaWorks T40
- Symbol producenta: 51MF1615AA000
- EAN/UPC: 5390660161155
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Creative |
| Opis ogólny | Głośniki Creative 2.0 GigaWorks T40 |
| Informacje dodatkowe | Najnowocześniejszy dwudrożny zestaw głośnikowy 2.0 zaprojektowany z myślą o doskonałym brzmieniu. Profesjonalne głośniki średniotonowe i zaawansowane technicznie głośniki wysokotonowe w układzie MTM (średniotonowy-wysokotonowy-średniotonowy), zapewniającym doskonałą reprodukcję dźwięku. Technologia BasXPort™ gwarantuje dynamiczne basy bez konieczności wykorzystywania subwoofera. Pokrętła sterujące umieszczone z przodu pozwalają wygodnie sterować pracą zestawu, a dostępność dwóch wejść pozwala podłączyć kolumny do dwóch źródeł dźwięku jednocześnie, bez konieczności przełączania kabli. Idealnie nadaje się do współpracy z komputerami i odtwarzaczami MP3. Moc głośników: 16 W RMS na kanał (2 kanały) Zawartość opakowania: - Dwie kolumny - Stereofoniczny kabel audio (2 m) - Przejściówka z dwóch złączy typu chinch na złącze stereo (adapter TV) - Zasilacz - Skrócona instrukcja obsługi - Gwarancja i informacja na temat pomocy technicznej |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://pl.creative.com/p/speakers/gigaworks-t40-series-ii |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 143 x 88 x 313 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 32.0 W |
| Wyjście słuchawkowe | Nie |
| Liczba głośników | 2 |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Gniazda / komunikacja | Wejście liniowe Wejście Aux |
| Pasmo przenoszenia głośników | 50Hz - 20kHz |
| Moc głośników satelitarnych (RMS, łącznie) | 14.0 W |
| Moc głośnika niskotonowego (RMS) | 130.0 W |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 2.00 m |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |


2 szt.

