X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.CREATIVE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Głośniki Creative Pebble V3 2.0 czarne
- Symbol producenta: 51MF1700AA000
- EAN/UPC: 5390660193965
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Creative |
| Opis ogólny | Głośniki Creative Pebble V3 2.0 czarne |
| Informacje dodatkowe | Wbudowany przełącznik wzmocnienia zapewniający moc akustyczną 8 W RMS i moc maksymalną 16 W Technologia przetwarzanie dźwięku Clear Dialogue Wyniesione i nachylone pod kątem 45° przetworniki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 123 x 118 x 120 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyjście słuchawkowe | Nie |
| Liczba głośników | 2+0 |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Gniazda / komunikacja | USB-C Bluetooth 5.0 |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 16.0 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 50Hz - 20kHz |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.20 m |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.20 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
497,00
PLN




2 szt.