X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.CREATIVE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Stage Air V2 BT/AUX czarny
- Symbol producenta: 51MF8395AA000
- EAN/UPC: 5390660195051
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Creative |
| Opis ogólny | Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Stage Air V2 BT/AUX czarny |
| Informacje dodatkowe | Do 6 godzin pracy na jednym ładowaniu Przyciski odtwarzania i regulacji umieszczone z boku listwy dźwiękowej Specjalnie dostrojone głośniki typu racetrack Kodeki bezprzewodowe: SBC Zastosowanie: filmy. muzyka, gry, bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe W zestawie: kabel USB-C na USB-A, przewód 3,5mm, broszury, instrukcja |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 94 x 410 x 75 |
| Waga (kg) | 1.230 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Liczba głośników | 1 |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Gniazda / komunikacja | Bluetooth 5.3 AUX USB |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 20.0 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 80Hz - 20kHz |
| Waga netto (kg) | 1.230 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 10.00 m |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.00 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy




10 szt.