X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOGEN
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Głośnik Bluetooth Gogen BPS736CD z CD
- Symbol producenta: GOG-BPS736CD
- EAN/UPC: 8590393343881
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | GoGEN |
| Opis ogólny | Głośnik Power Audio Gogen BPS736 CD |
| Informacje dodatkowe | Odtwarzanie płyt CD, MP3 W zestawie mikrofon do Karaoke Wydajność akumulatora: 22h (4000 mAh) Cyfrowy tuner FM z pamięcią 30 stacji Wzmocnienie basów |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 270x250x630 |
| Waga (kg) | 8.620 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Gniazda / komunikacja | USB AUX 2x wejście mikrofonu 6.3 mm jack Bluetooth USB Charge |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 90.0 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 40Hz - 15kHz |
| Waga netto (kg) | 8.620 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy
170,00
PLN
Głośnik bluetooth GoGEN - BPS440
273,00
PLN


4 szt.


5 szt.