X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.KGK TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUJASTEK 5BKRAKÓW,31-753POLSKA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.KGK TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUJASTEK 5BKRAKÓW,31-753POLSKA
Kamera samochodowa Xblitz Night 2
- Symbol producenta: Xblitz Night 2
- EAN/UPC: 5902479674919
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Xblitz |
| Opis ogólny | Kamera samochodowa Xblitz Night 2 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyposażenie dodatkowe | Mikrofon, głośnik, nagrywanie w pętli |
| Wyświetlacz | 2,0" LCD |
| Format plików | MP4 |
| Lampa błyskowa | Nie |
| Przetwornik obrazu | GC4653 (2K) |
| Rozdzielczość video | 2.5K 2560x1440p/30fps |
| Rozszerzenie pamięci | MicroSD 256GB klasa 10 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




31 szt.