X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.KGK TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUJASTEK 5BKRAKÓW,31-753POLSKA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.KGK TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUJASTEK 5BKRAKÓW,31-753POLSKA
Wideorejestrator Xblitz S7 Duo
- Symbol producenta: Xblitz S7 Duo
- EAN/UPC: 5902479673127
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Xblitz |
| Opis ogólny | Wideorejestrator Xblitz S7 Duo |
| Informacje dodatkowe | Tryb nocny, detekcja ruchu |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyświetlacz | 3,0" |
| Format plików | AVI |
| Lampa błyskowa | Nie |
| Przetwornik obrazu | SC2063 |
| Rozdzielczość video | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rozszerzenie pamięci | Czytnik kart microSD/SDHC do 64 GB |
| Pamięć wewnętrzna | Micro SD 64GB karta klasy 10 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




78 szt.