X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Słuchawki z mikrofonem Defender TWINS 945 bezprzewodowe Bluetooth białe
- Symbol producenta: 63945
- EAN/UPC: 4745090829372
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Defender |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Defender TWINS 945 bezprzewodowe Bluetooth białe |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Słuchawki zaprojektowane z uwzględnieniem kształtu ucha Mikrofon i wielofunkcyjny przycisk sterowania znajdują się na słuchawkach W zestawie etui do przechowywania i ładowania 200mAh Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki do 4h USB-C Wbudowany mikrofon Sterowanie dotykowe Całkowity czas pracy z ładowaniem z etui - do 25h |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 16kHz |
| Opakowanie | BOX |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedia |
| Zawartość opakowania | Słuchawki, stacja ładująca |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 13 mm |
| Czułość słuchawek | 96 dB/ mW |
| Czułość mikrofonu | -38dB |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Pozłacane styki | Nie |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.00 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy
40,00
PLN




16 szt.
2 szt.