-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Notebook Asus Chromebook CX1405CTA-S60930 14"FHD/N50/8GB/128GB eMMC/UHD/ChromeOS Pure Grey 3Y On-Site NBD

Przekątna 14"
Wybór odpowiedniego rozmiaru ekranu w laptopie to jeden z najważniejszych punktów przy wyborze laptopa. Wpływa on zarówno na ergonomię pracy (gdzie najczęściej większy ekran pozwala podnosi jej komfort) ale także na wielkość komputera i czas pracy na baterii (mniejszy ekran to mniejszy i dużej pracujący na baterii komputer).
Ekran o przekątnej 14" oferuję troszkę niższy komfort pracy od najczęściej spotykanych urządzeń. Rzadkością jest także wyposażenie w klawiaturę numeryczną jednak zamian komputer jest znacznie lżejszy oraz zauważalnie dłużej pracuje na baterii.


Rozdzielczość FullHD
Oglądanie filmów, granie w gry, przeglądanie zdjęć czy praca nad tekstem - dzięki matrycy o rozdzielczości FullHD obraz zawsze będzie szczegółowy i bardzo wyraźny a przez to bardzo przyjemny i mało męczący dla oczy.


Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: CX1405CTA-S60930
- EAN/UPC: 4711636422833
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Asus Chromebook CX1405CTA-S60930 14"FHD/N50/8GB/128GB eMMC/UHD/ChromeOS |
| Informacje dodatkowe | 300nits, NTSC 45%, 60Hz, 700:1 8GB LPDDR5 on board 128G eMMC 720p HD camera with privacy shutter Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card Chiclet Keyboard Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) Titan C Security Chip 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4 Energy star 8.0 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/pl/laptops/for-work/chromebook/asus-chromebook-enterprise-cx14-cx1405/ |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Typ procesora | Intel® Processor N-series |
| Zainstalowany procesor | Intel® Processor N50 (6M Cache, up to 3.40 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 2 / 2 |
| Touch | Nie |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Chrome OS |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 8 GB |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | eMMC |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Złącze stacji dokującej | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 214,44 x 32,45 x 19,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz Typ-C, 45W AC, Output: 15V DC, 3, 45W, Input: 100~240V AC |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Kolor obudowy | Szary (Pure Grey) |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 0 / 0 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Warunki serwisowe | 3Y OnSite Service(Next Business Day) |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Waga netto (kg) | 1.390 |
| Porty USB | 3x : 1x 3.0 + 2x Typu C |
| Seria / rodzina | Chromebook |
| Cechy | N50;SSD128GB |
| Baza SCIP | Nie |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Pojemność baterii (Wh) | 42.0 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |




1 szt.
20 szt.