-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Notebook Asus ExpertBook B1503CVA-S77277 15,6"FHD/Core 5 210H/16GB/SSD512GB/Intel Gentle Grey 3Y On-Site NBD

Przekątna 15,6"
Wybór odpowiedniego rozmiaru ekranu w laptopie to jeden z najważniejszych punktów przy wyborze laptopa. Wpływa on zarówno na ergonomię pracy (gdzie najczęściej większy ekran pozwala podnosi jej komfort) ale także na wielkość komputera i czas pracy na baterii (mniejszy ekran to mniejszy i dużej pracujący na baterii komputer).
Ekran o przekątnej 15,6" to najczęściej spotykany wybór oferujący wysoki komfort zarówno pracy jak i rozrywki oraz kompromis w zakresie wagi i rozmiarów komputera.


Rozdzielczość FullHD
Oglądanie filmów, granie w gry, przeglądanie zdjęć czy praca nad tekstem - dzięki matrycy o rozdzielczości FullHD obraz zawsze będzie szczegółowy i bardzo wyraźny a przez to bardzo przyjemny i mało męczący dla oczy.


Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: B1503CVA-S77277
- EAN/UPC: 4711636384339
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Asus ExpertBook B1503CVA-S77277 15,6"FHD/Core 5 210H/16GB/512GB/Intel |
| Informacje dodatkowe | LED Backlit, 300nits, NTSC 45%, 60Hz, 800:1 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 + 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD 1080p FHD camera with privacy shutter Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card Backlit Chiclet Keyboard with Num-key 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz Trusted Platform Module (TPM) 2.0 EPEAT Gold with Climate+, Energy star 8.0, FSC Recycled, REACH, RoHS, TCO |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-b1-b1503/ |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 5 Processor 210H (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 12 |
| Touch | Nie |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Brak |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Wbudowane Audio | Audio by Dirac |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Złącze stacji dokującej | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 232,2 x 359,5 x 19,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz TYPE-C, 65W, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input:100~240V AC 50/60Hz |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Kolor obudowy | Szary (Gentle Grey) |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Warunki serwisowe | 3Y OnSite Service(Next Business Day) |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Waga netto (kg) | 1.690 |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 2x 3.1 Typu C |
| Seria / rodzina | ExpertBook B1503 |
| Cechy | Core 5 210H;SSD512GB |
| Baza SCIP | Nie |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Pojemność baterii (Wh) | 50.0 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920x1080 (Full HD) pikseli |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |


20 szt.


1 szt.