Antena telewizyjna Qoltec DVB-T2
39,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Qoltec |
| Opis ogólny | Antena TV DVB-T/T2 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Waga netto (kg) | 0.260 |
| Długość kabla (m) | 4.00 |
| Impedancja (Om) | 75.0 |
| Długość anteny (m) | 0.230 |
| Zakres częstotliwości UHF | 470-862 MHz |
| Złącze/wtyk | Typu F IEC |
| Zakres częstotliwości VHF | 174-230 MHz |
| Zasilacz anteny | DC 5V |
| Zysk anteny (dB) | 32.0 |
| Baza SCIP | Nie |