X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Lokówka Babyliss C450E Rose Quartz 19mm Tong
- Symbol producenta: C450E
- EAN/UPC: 3030050153637
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | BABYLISS |
| Opis ogólny | Lokówka Babyliss C450E Rose Quartz 19mm Tong |
| Kolor | Różowo-czarny |
| Informacje dodatkowe | Średnica 19 mm, nagrzewanie do 210°C Powłoka kwarcowo-ceramiczna Długa powierzchnia grzejąca Przewód obrotowy o długości 2,5 m System grzania Advanced Ceramics™ 6 ustawień temperatury od 160°C - 210°C Mata termochronna 3 lata gwarancji Wymiary produktu: 35 x 14 x 6cm; https://www.babyliss.com/pl-pl/lok%C3%B3wka-rose-quartz-19mm-tong-C450E.htm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Zasilanie | 230V 50/60 Hz |
| Wyposażenie dodatkowe | mata termochronna |
| Długość kabla | 2,5m |
| Regulacja temperatury / mocy | 6 Ustawień temperatury |
| Temperatura maksymalna (°C) | 210.0 |
| Inne cechy szczególne lokówki / lokosuszarki | Automatyczne wyłączanie |
| Liczba końcówek / wałków | 0 |
Polecamy
Lokówka Babyliss C325E 25mm
82,00
PLN
Falownica Babyliss W2447E
191,00
PLN
Falownica ceramiczna Babyliss C260E
158,00
PLN


1 szt.


4 szt.
24 szt.