X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Micro-Star Int'L Co., Ltd., 886930361931,NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DISTNEW TAIPEI CITY,235TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor MSI 27" MPG 275CQRXF 2xHDMI DP 4xUSB
- Symbol producenta: MPG 275CQRXF
- EAN/UPC: 4711377191982
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MSI |
| Opis ogólny | Monitor MSI 27" MPG 275CQRXF 2xHDMI DP 4xUSB |
| Informacje dodatkowe | Krzywizna ekranu: 1500R Konstrukcja bezramkowa Display Port 1.4a: 2560 x 1440 (maks. 240Hz) HDMI 2.0b: 2560 x 1440 (maks. 144Hz) Port USB-C (tryb alt. DP): 2560 x 1440 (maks. 240Hz) w/ 98W PD |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.msi.com/Monitor/MPG-275CQRXF/Specification |
| Typ matrycy | Rapid VA |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 2.0 x 2 USB 2.0 Type-B USB Type-C Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.500 ms |
| Normy spełniane przez monitor | VESA DisplayHDR 400 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Nasycenie kolorów | 91% (Adobe RGB) 94% (DCI-P3) 120% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 611,5 x 236,7 x 428,7 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.80 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 611,5 x 99,7 x 364,1 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.95 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 70,55~352,49 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
50 szt.