X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Poly
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Poly Voyager Focus 2 Microsoft Teams USB-C + adaptery + Charging Stand
- Symbol producenta: 9T9J6AA#AC3
- EAN/UPC: 0198122157242
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Poly |
| Opis ogólny | Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Poly Voyager Focus 2 MS USB-C + Stand |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Trzy poziomy zaawansowanej, cyfrowej i hybrydowej funkcji ANC Acoustic Fence - blokowanie niepożądanych dźwięków z otoczenia Zestaw słuchawkowy z inteligentnymi czujnikami umożliwiającymi odbieranie i wyciszanie rozmów oraz odtwarzanie i wstrzymywanie muzyki 19-godzinny czas rozmów w trybie bezprzewodowym przy włączonym ANC Pełna certyfikacja w zakresie współpracy z programem Microsoft Teams Maksymalny czas pracy: do 40 godzin (słuchanie muzyki przy wyłączonym ANC) Minimalne wymiary (szer. x głęb. x wys.): 155 x 66 x 183 mm Waga: 175 g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.hp.com/emea_middle_east-en/products/accessories/product-details/2102170978?msockid=2755ffaab3856ffa35c0eb22b2976ee7 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 6,8kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa i przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Zawartość opakowania | Poly Voyager Focus 2 Stereo USB-C Adapter USB-C/A Adapter Bluetooth BT700 USB-C Kabel Etui Podstawka ładująca |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB-C Bluetooth |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 32mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 50.00 m |
| Pozłacane styki | Nie |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 50.00 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy


14 szt.


1 szt.