X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Hangzhou EZVIZ Network Co., Ltd.Room 301, Unit B, Building 2, 399 Danfeng RoadHangzhou,310000CH
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Wtyczka elektryczna Smart EZVIZ T30-10A
- Symbol producenta: CS-T30-10A-EU
- EAN/UPC: 6941545602080
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | EZVIZ |
| Opis ogólny | Wtyczka elektryczna Smart EZVIZ T30-10A |
| Informacje dodatkowe | Zawartość pakietu z produktem: Wtyczka T30 Smart Plug; Informacje Prawne; Skrócona Instrukcja Obsługi Temperatura otoczenia (użytkowanie): 0? do 40? Materiał odporny na wysoką temperaturę i ogień Wilgotność (użytkowanie): 80% lub mniejsza Pobór mocy: Mniejsze niż 1 kWh miesięcznie Moc wyjściowa: Maks. 2300 W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 51,67 x 51,67 x 85,59 |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) |
| Waga (g) | 86 |
| Certyfikaty | CE/WEEE/ROHS/REACH |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V AC |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Przyciski | Zasilania |
| Diody | Zasilanie |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



