X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera kopułkowa HD HIKVISION DS-2CE57H0T-VPITF(2.8mm)(C)
- Symbol producenta: DS-2CE57H0T-VPITF(2.8mm)(C)
- EAN/UPC: 6954273696931
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera kopułkowa HD HIKVISION DS-2CE57H0T-VPITF(2.8mm)(C) |
| Informacje dodatkowe | Tryb Dzień/Noc: Filtr mechaniczny Czułość kamery color: 0,01 Lux @F1,2 Czułość (IR wł.): 0,0 Lux Elektroniczna migawka: 1/25..1/50 000 s Maksymalna liczba transmitowanych obrazów: 20 kl./s WDR - Szeroki zakres dynamiki: DWDR Ogniskowa obiektywu: 2,8 mm Przetwornik obrazu: 5 MP Apertura: F2,0 Redukcja szumów: 2D Zasilanie DC: 12 V DC Pobór mocy: 4,3 W Stopień ochrony obudowy: IP67 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 110 x 84,7 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1944 pikseli |
| Wyjście audio | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Rodzaj kamery | kopułkowa |
| Tryb nocny | Tak |
| Zastosowanie kamery | Na zewnątrz i wewnątrz budynków |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Typ zasilania | PoE |
| Format kompresji | M-JPEG |
| Zasięg podczerwieni | 20 m |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 20 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



