X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera analogowa HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMF/28C
- Symbol producenta: DS-2CE56D0T-IRMF/28C
- EAN/UPC: 6954273694173
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera analogowa HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMF/28C |
| Informacje dodatkowe | Standard: TVI/AHD/CVI/CVBS Przetwornik obrazu: 2MP Tryb Dzień/Noc: Filtr mechaniczny Czułość kamery color: 0,1 Lux @F1,2 (AGC wł.) Synchronizacja: wewnętrzna Maksymalna liczba transmitowanych obrazów: 25 kl./s Montaż obiektywu: M12 Ogniskowa obiektywu: 2.8mm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://adiglobal.pl/ds_2ce56d0t_irmf28c.html |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 89,47 x 67,6 x 67,6 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Wyjście audio | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 2 |
| Rodzaj kamery | kopułkowa |
| Tryb nocny | Tak |
| Zastosowanie kamery | Wewnątrz budynków |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Typ zasilania | DC 12V |
| Zasięg podczerwieni | 25 m |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 25 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



