X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Kamera analogowa Dahua SD49225-HC-LA
- Symbol producenta: SD49225-HC-LA
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | Kamera analogowa Dahua SD49225-HC-LA |
| Informacje dodatkowe | Kąt obserwacji: H: 58,5..2,8° |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://adiglobal.pl/hac_hfw1200t_a_0280b.html |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 160x 295,4 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Rodzaj kamery | kopułkowa |
| Tryb nocny | Tak |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Typ zasilania | 12V DC |
| Zoom optyczny | 25.0 x |
| Zoom cyfrowy | 16.0 x |
| Zasięg podczerwieni | 100 m |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 100 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



