X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Kamera analogowa Dahua HAC-T2A21-0280B
- Symbol producenta: HAC-T2A21-0280B
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | Kamera analogowa Dahua HAC-T2A21-0280B |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://adiglobal.pl/hac_hfw1200t_a_0280b.html |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Rodzaj kamery | Cylindryczna |
| Tryb nocny | Tak |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 87.50 stopni |
| Typ zasilania | 12V DC |
| Zasięg podczerwieni | 30 m |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



