X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP TP-Link Tapo C510W 2K QHD 3Mpx
- Symbol producenta: Tapo C510W
- EAN/UPC: 4895252501575
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | Kamera IP TP-Link Tapo C510W 2K QHD 3Mpx |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik obrazu: 1/2.8'' CMOS Obiektyw: 2.0±5% Ogniskowa: 3.9mm±5% Liczba klatek na sekundę: 15 fps Podgląd na żywo Ulepszanie obrazu: 3DNR, WDR Dwukierunkowa komunikacja audio Głośność syreny: 90dB Przechowywanie lokalne: MicroSD Card Slot on Camera (Up to 512 GB) Przechowywanie w Chmurze: Tapo Care Cloud Storage Services (subskrypcja) Wykrywanie SI: Motion detection, Person detection, Tamper detection Strefy aktywności Powiadomienia: System Notification, System Notification with Snapshot Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej: WPA/WPA2-PSK Bezpieczeństwo transmisji: 128-bitowe szyfrowanie AES z SSL/TLS Napięcie wejściowe: 100-240 V, 50/60 Hz Integracja Smart: Google Assistant, Amazon Alexa Odporność na warunki atmosferyczne: IP65 Możliwości montażu: Ceiling-Mounted, Wall-Mounted, Pole-Mounted Dopuszczalna temperatura pracy: -30°C~60°C Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~60°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%RH, Non-condensing Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 0~90%RH, Non-condensing Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, RCM |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.tp-link.com/pl/home-networking/cloud-camera/tapo-c510w/ |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 123,8 x 123 x 90 |
| Wyposażenie dodatkowe | Power Adapter, Mounting Anchors, Mounting Screws, Bracket Screws Mounting Template, Mounting Bracket, Waterproof Seal, Quick Start Guide |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2304 x 1296 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi 802.11b/g/n |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 3 |
| Rodzaj kamery | kopułkowa |
| Tryb nocny | Diody IR LED |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 360.00 stopni |
| Typ zasilania | DC 12V |
| Format kompresji | H.264 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe do 300 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz RTSP (Real Time Streaming Protocol) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 130.00 stopni |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Kamera IP TP-Link VIGI C340(6mm) 2K QHD 4Mpx
219,00
PLN




3 szt.
2 szt.
1 szt.