X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP TP-Link Tapo C320WS 4Mpx Wi-Fi
- Symbol producenta: Tapo C320WS
- EAN/UPC: 4897098687031
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | Kamera IP TP-Link Tapo C320WS 4Mpx Wi-Fi |
| Informacje dodatkowe | 128-bitowe szyfrowanie AES z SSL/TLS Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej: WPA/WPA2-PSK Czujnik ruchu; Powiadomienia Push Częstotliwość wyświetlania klatek: 15 kl./s Certyfikacja zgodności: CE, NCC Wymagania systemowe: iOS 9+, Android 4.4+ Przetwornik obrazu 1/3“ Obiektyw F/NO: 1.61; Ogniskowa: 3,18 mm Tryb nagrywania w nocy: Dioda IR 850 nm (do 30 metrów) Dwukierunkowa transmisja audio Wejście/wyjście audio: Mikrofon i głośnik |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.tp-link.com/pl/home-networking/cloud-camera/tapo-c320ws/ |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 103,4 x 142,3 x 64,3 mm |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi 802.11b/g/n |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Rodzaj kamery | naścienna |
| Tryb nocny | Tak |
| Zastosowanie kamery | Na zewnątrz i wewnątrz budynków |
| Typ zasilania | zasilacz sieciowy |
| Format kompresji | H.264 |
| Zasięg podczerwieni | 30 m |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Kamera IP TP-Link VIGI C340(6mm) 2K QHD 4Mpx
215,00
PLN




3 szt.
1 szt.