X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Centrumelektroniki.EU Sp. z o.o.Korfantego 7Tarnowskie Góry,42-600POLSKA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera sieciowa IP Maclean MCTV-515, IPC 5MPx zewnętrzna kopułkowa, PoE, CMOS 1/2.8" SONY Starvis IMX335, H.265+, Onvif
- Symbol producenta: MCTV-515
- EAN/UPC: 5902211127291
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Maclean |
| Opis ogólny | Kamera obrotowa PTZ 3MPx 1/2.9" CMOS H.265 WiFi LAN elektroniczna niania HD |
| Informacje dodatkowe | Uwaga: kamera nie posiada WiFi, jest przeznaczona do komunikacji i zasilania po przewodzie sieciowym LAN Kamera PoE nie posiada zasilacza w pudelku, zasilić ją można z rejestratora PoE, switcha PoE podłączając ją kablem LAN, albo kupując oddzielnie zasilac Przetwornik: 1/2.8" SONY Starvis IMX335 Back-illuminated CMOS sensor Rozdzielczość kamery: 5MPx@20@kl/s (2616*1964px), 4MPx@25@kl/s 1080P@30@kl/s, 720P@30@kl/s Podczerwień: 20 metrów (podgląd w nocy) Diody podczerwieni: 14µ x 18szt Ogniskowa Obiektywu: 3.6mm Kompresja zapisu danych: H.264/H.264+/H.265/H.265+/JPEG/AVI Alarm po wykryciu ruchu: powiadomienia na e-mail lub aplikację) Podgląd z przeglądarek: IE, Chrome, Firefox Detekcja ruchu Dedykowane aplikacje na smarfton, tablet, PC Współpracuje z rejestratorami obsługującymi protokół ONVIF Opcje nagrywania: NVR/CMS/Web Klasa szczelności: IP67 Zasilanie: POE 802.3af / 802.3at lub zasilacz 12V/700mA Wbudowany mikrofon (zapis audio) Obudowa wykonana z aluminium (wandaloodporna) Kompatybilność z aplikacją Bitvision Protokoły: TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP ,PPPoE, NTP, SMTP, UDP Temperatura pracy: -20°C ~ +60°C RH95% Max Dostępne języki interfejsu: Polski, angielski, niemiecki, portugalski, francuski, hiszpański, włoski, holenderski, czeski, bułgarski Złącza: RJ45, zasilanie DC 5.5mm/2.1mm, przycisk RESET Wymiary: 93x74mm Waga: 400g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2688 x 1520 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | przewód sieciowy LAN |
| Wyjście audio | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 5 |
| Rodzaj kamery | sieciowa/kopułkowa |
| Tryb nocny | Diody IR LED |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Ilość portów USB | 1 szt. |
| Typ zasilania | DC 5V/2A |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 20 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



