X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Niania elektroniczna Esperanza LCD 2.0 Gregorio
- Symbol producenta: EHM001
- EAN/UPC: 5901299955178
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ESPERANZA |
| Opis ogólny | Niania elektroniczna Esperanza LCD 2.0" Gregorio |
| Informacje dodatkowe | efekt zasięgowy 50m wewnątrz i 260 na zewnątrz dwukierunkowa funkcja rozmowy monitorowanie temperatury w pomiesczeniu wbudowane 8 kołysek w kamerze automatyczny tryb noktowizyjny funkcja vox duża żywotność bateri _do 20godzin w trybie VOX) długośc kabla zasilacza; 250m 2 zasilacze wbsługa wielu języków akumulator litowo-polimerowy 540mAh pobór mocy 200mAh waga netto 0.08kg czujnik obrazu CMOS rozdzielczość 320x240 zasięg widoczności w noyc +5m wymiar kamery: 60x106x60 mm waga kamery netto 0.06 kg |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 63x126x27mm |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 176 x 220 pikseli |
| Wyjście audio | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Typ zasilania | 5V/1000mA DC |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |



