X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 23,8" 24M2N3201A/00 2xHDMI DP głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 24M2N3201A/00
- EAN/UPC: 8721038001662
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 23,8" 24M2N3201A/00 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DP), HDCP 2.2 (HDMI / DP) Funkcje poprawy obrazu: Tryb gry SmartImage Powłoka ekranu: Przeciwodblaskowa, 3H, Haze 25% Obsługa HDR10 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP, zasilający) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI 2.0 x 2 DisplayPort 1.4 Wyjście audio Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | RoHS CB CE Mark TUV/ISO9241-307 TUV-Bauart EAC UKCA EMF FCC ICES-003 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 18.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 126% (sRGB) 113% (NTSC) 110% (Adobe RGB) 93% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540 x 515 x 261 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.56 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540 x 325 x 55 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.76 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 200 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy


7 szt.


2 szt.
1 szt.