X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.AOC International (Europe ) B.V.,PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOORAMSTERDAM,1097 JBNL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor AOC 27" Q27G4XF HDMI DP
- Symbol producenta: Q27G4XF
- EAN/UPC: 4038986182485
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AOC |
| Opis ogólny | Monitor AOC 27" U27E3UF 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.0, DP 1.4 Konstruckja bezramkowa z 3 stron (prżód) Styl gry: Shooters, MMORPG, Action, eSports, RTS, FPS (eSports), Beat'm up, Racing Ułatwienie do grania: G-menu Tryb niskiego opóźnienia sygnału Kolory do gier, regulacja cieni Redukcja rozmycia spowodowanego ruchem Crosshair / Dial Point, licznik klatek Kompatybilność z PS5: 2560x1440@120Hz Kompatybilność z Xbox X: 2560x1440@120Hz Kompatybilność z Xbox S: 2560x1440@120Hz |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.aoc.com |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, DP |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -28° / +28° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,9 x (386~516) x 207,7 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.40 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,9 x 366,3 x 51,3 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.44 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3° / +21° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


50 szt.


1 szt.