X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Shenzhen Usams Trading Co., Ltd, , , Jennifer@usams.com.cn, ,Room 301, building 3, 523052 Tangxia townDongguan city, ,,CHINY
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.D-R-O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASławęcińska 12Macierzysz,05-850POLSKA
Ładowarka sieciowa Usams T21 2,1A 1xUSB + kabel USB-C - biała
- Symbol producenta: T21OCTC01
- EAN/UPC: 6958444969930
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | USAMS |
| Opis ogólny | Ładowarka sieciowa Usams T21 2,1A 1xUSB + kabel USB-C - biała |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Waga (g) | 90 |
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Konfiguracja ładowarki | 1x USB + kabel USB typC |
| Opcja samochodowa | Nie |
| Ładowanie podtrzymujące | Nie |
| Kontrola temp. ładowania | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 2.10 |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 5.00 |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5V-2,1A |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




3 szt.
6 szt.