X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 34" 34B2U6603CH/00 2xHDMI DP Thunderbolt 4 głośniki kamera
- Symbol producenta: 34B2U6603CH/00
- EAN/UPC: 8712581804633
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 34" 34B2U6603CH/00 2xHDMI DP Thunderbolt 4 |
| Informacje dodatkowe | Wejście sygnału: - HDMI 2.0 x 2 - DisplayPort 1.4 x 1 - Thunderbolt 4 x 1 (typu upstream, dane, wideo, PD do 100 W) - Sygnał wejściowy synchronizacji: Oddzielna synchronizacja, Synchronizacja na zielonym - Wyjście audio / mikrofon w złączu combo jack - RJ45: Ethernet LAN do 2,5G, Wake on LAN Wyjście sygnału: Thunderbolt 4 x1 (typu downstream, dane, wideo, PD 15 W) HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort / Thunderbolt), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort / Thunderbolt) HBR 3 (DisplayPort / Thunderbolt) Koncentrator USB 3.2, Gen 2 / 10 Gb/s, typu upstream: Thunderbolt 4 x 1, USB-C1 (dane) ; typu downstream : Thunderbolt4 x 1 , USB-A X 4 (1 z funkcją szybkiego ładowania B.C 1.2), USB-C2 x 1 (dane, 45 W) Jasność: 450 nits (SDR), 550 nits (DHR) cd/m2 Funkcje poprawy obrazu: SmartImage Maks. rozdzielczość: HDMI: 3440 x 1440 przy 100 Hz; DP1.4 / Thunderbolt 4: 3440 x 1440 przy 120 Hz Krzywiźna 1500 R sRGB Delta E: < 2 (dla sRGB) SoftBlue Bez efektu migotania Powłoka ekranu: Przeciwodblaskowa, 3H, Haze 25% SmartUniformity: 93–105% EasyRead Synchronizacja adaptacyjna Nagrywarka z dyskiem twardym: Obsługa VESA HDR 400 EyeSafe Power Delivery w wersji 3.0 Maks. moc zasilania: USB do 100 W (5V/3A, 7V/3A, 9V/3A, 10V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/4,8A) Obsługa funkcji Plug & Play: DDC/CI, Mac OS, sRGB, Windows 11/10 Blokada Kensington Haczyk na słuchawki Oprogramowanie do sterowania: SmartControl MultiView: Tryb PIP/PBP, 2 urządzenia Wysuwana kamera o rozdzielczości 5 megapikseli z mikrofonem i wskaźnikiem LED (dla Windows Hello) Kamera internetowa z automatycznym kadrowaniem Funkcja przechylania kamery internetowej: Tak, -/+30 stopni Busylight KVM: Tak (Thunderbolt 4/USB-C1) Redukcja szumów SmartKVM |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód HDMI, DisplayPort, TBT4, zasilający Dokumentacja użytkownika |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Grafitowy (Graphite) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | Seria 6000 |
| Jasność matrycy | 450 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Thunderbolt™4 Audio combo RJ-45 (LAN 10M/100M/1G/2.5G) HUB USB |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE Mark EPA TUV-GS TUV Ergo TCO TCO 9.0 TCO Edge EAC RoHS MEPS UKCA EMF FCC ICES-003 Energy Star 8.0 EPEAT |
| Pobór energii (podczas pracy) | 31.59 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.40 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast dynamiczny | 500000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości | Tak - 180mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 101% (NTSC) 120% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 807 x 575 x 281 |
| Waga z podstawą (kg) | 10.61 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 807 x 369 x 112 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.85 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +30° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 190 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
50 szt.
2 szt.