X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 27" 27E1N1800AE/00 2xHDMI DP głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 27E1N1800AE/00
- EAN/UPC: 8712581805777
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 27" 27E1N1800AE/00 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2 Synchronizacja adaptacyjna Delta E: <2 (sRGB) Tryb EasyRead HDR10 Tryb LowBlue, EasyRead |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, zasilający) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE ICES-003 TUV/ISO9241-307 TUV-Bauart ETL CEC EAC UKCA MEPS VCCI FCC |
| Pobór energii (podczas pracy) | 27.24 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak - 100mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 98,5% (DCI-P3) 147,5% (sRGB) 120% (NTSC) 118% (Adobe RGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613 x 492 x 220 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.69 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613 x 365 x 54 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.92 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 40 ~ 60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 140 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy


27 szt.


2 szt.
1 szt.