X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 34" 34B2U5600C/00 2xHDMI DP 7xUSB głośniki
- Symbol producenta: 34B2U5600C/00
- EAN/UPC: 8712581806040
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 34" 34B2U5600C/00 2xHDMI DP 7xUSB głośniki |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2 Funkcje poprawy obrazu: SmartImage Krzywizna ekranu: 1500R Delta E: < 2 (dla sRGB) Powłoka ekranu: Przeciwodblaskowa, 3H, Haze 25% Tryb EasyRead Synchronizacja adaptacyjna |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.documents.philips.com/assets/20240610/819a0d4dc3d743d9a078b18b0111e485.pdf |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.1 x 4 USB 3.1 Type-C x 3 Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star 8.0 EPEAT TCO RoHS CB CE TUV-GS |
| Pobór energii (podczas pracy) | 28.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości | Tak - 180mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 104% (NTSC) 120% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 807 x 575 x 281 |
| Waga z podstawą (kg) | 10.40 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 807 x 369 x 112 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.64 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 220 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




50 szt.
2 szt.
1 szt.