X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27VQM1B 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: VG27VQM1B
- EAN/UPC: 4711387552629
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27VQM1B 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | Trace Free Technology, GameVisual, PIP / PBP Technology Extreme Low Motion Blur, ELMB , VRR Technology Low Blue Light HDMI 2.0, DP 1.2, HDCP 2.2 Krzywizna ekranu: 1500R |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg27vqm1b/techspec/ |
| Typ matrycy | Fast VA |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (DisplayPort, zasilający), instrukcja, gwarancja |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | TUF GAming |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 280Hz AMD FreeSync Premium FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 23.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 90% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 610 x 456 x 193 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.90 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 610 x 367 x 78 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.20 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 280 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 240 | DP: 30 ~ 310 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 48 ~ 280 | DP: 350 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
30 szt.
3 szt.