Model: XG27WCMS
Kod producenta: XG27WCMS
Waga produktu: 9.8 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
EAN: 4711387530146
Producent: ASUS
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Monitor Asus 27" ROG Strix XG27WCMS HDMI DP USB-C
  • Symbol producenta: XG27WCMS
  • EAN/UPC: 4711387530146
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 27" ROG Strix XG27ACG HDMI DP USB-C
Informacje dodatkoweHDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2
USB-C z ładowaniem Power Delivery 15 W i trybem DP
HDR10, Low Blue Light, VRR, Shadow Boost, GameFast Input
Extreme Low Motion Blur, ELMB Sync
Krzywizna ekranu: 1500R
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Strona o towarzehttps://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27wcms/spec/
Typ matrycyFast VA
Przekątna ekranu27.00 cali
TouchNie
Wyposażenie dodatkoweKable (DisplayPort, zasilający), instrukcja, gwarancja
ROG pounch, ROG sticker
Powłoka ekranuMatowa (Matt, non-glare)
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440
RodzinaROG Strix
Jasność matrycy400 cd/m2
Złącza zewn.HDMI
DisplayPort
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe
Kensington Lock
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.233 mm
Czas reakcji matrycy1.000 ms
Normy spełniane przez monitorTUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 180Hz
VESA DisplayHDR 400
FSC MIX
AMD FreeSync
Pobór energii (podczas pracy)31.40 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu16:9
Zakrzywiony ekranTak
Zgodność z technologią HDCPTak
Obsługa FreeSyncTak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]-35° / +35°
Regulacja wysokościTak - 120mm
Wbudowane głośnikiNie
Nasycenie kolorów125% (sRGB)
95% (DCI-P3)